Doškolovací seminář

Doškolovací seminář pro Cvičitele a Instruktory lyžování a Instruktory sjíždění/běhu/školního lyžování

Seminář je určen pro držitele kvalifikace Instruktor sjíždění/běhu/školního lyžování, Instruktor lyžování nebo Cvičitel lyžování, kterým bude po jeho absolvování prodloužena platnost kvalifikace.

Seminář je v rozsahu 20 vyuč. hod. (2 dny), které budou po jeho absolvování započteny pro případné další vzdělávání a získávání vyšších kvalifikací (Instruktor lyžování – v rámci celkového počtu 150 vyuč. hod. a Cvičitel lyžování – v rámci celkového počtu 250 vyuč. hod.).

Místo: ABERTAMY, lyžařský areál NOVÝ KLÍNOVEC, KRUŠNÉ HORY.

Termíny:

Termín   A:  So 18.12. – Ne 19.12.2021

Termín   B:  So   8. 1. – Ne   9. 1.2022

Termín   C:  So 15.  1. – Ne16. 1.2022

Seminář je zaměřen na aktuální trendy v oblasti sjezdového lyžování, novinky na poli techniky, metodiky, výzbroje a výstroje. Vše formou praxe na svahu a večerních přednášek. Praxe na svahu probíhá převážně ve smyslu sjednocení pohledu na výuku sjezdového lyžování a interakce na současné trendy a postupy. Nechybí ani večerní přednášky, presentace, ev. projekce filmů a videokoučing. Samozřejmostí pro účastníky doškolovacího semináře jsou carvingové lyže (vhodný je radius do 15m). Na základě předchozí dohody můžeme carvingové lyže zapůjčit.

Cena: 2.400,-

Cena zahrnuje:– 2x nocleh
– odborný lyžařský výcvik na svahu
– videokoučing
– studijní literaturu