O nás

Když chcete mít úspěch, musíte být trochu fanatičtí.
My bereme lyžování smrtelně vážně, ale i jako skvělou zábavu.

Historie výuky lyžování má v naší rodině bohatou tradici. Již mnoho let před rokem 1989 se zakladatel firmy, Michael Turek starší, věnoval výuce dětí v různých TJ a sportovních klubech. Sám také aktivně v mládí na lyžích závodil. Závodní a všechny jiné lyžařské zkušenosti se začaly na plno a komerčněji rozvíjet po roce 1990, kdy byla založena firma SKI & SPORT Turek. Vzápětí přibyl do platformy služeb i lyžařský servis, o dva roky později i půjčovna a již v první polovině devadesátých let byla naše firma jednou z mála v Praze s komplexními lyžařskými službami. Kolem roku 2000 firma zahájila úzkou spolupráci s českou značkou SPORTEN, později s dalším českým výrobcem lyží, firmou LUSTI. V poslední době se do portfolia značek přidala rakouská značka BLIZZARD. Naše zázemí v podobě turistické chaty v Krušných horách se postupně vylepšovalo, autobusové zájezdy pro děti postupně nahradilo pevné zázemí lyžařské školy v podobě dětského hřiště v krušnohorském areálu Boží Dar – Neklid, dnešním skiareálu Nový Klínovec.

Kamennou prodejnu naleznete v Týnci nad Sázavou – Peceradech ve středních Čechách, zhruba 40 minut jízdy z Prahy. Zde máme k dispozici rozsáhlou půjčovnu lyží, nabízíme strojní servis lyží a odsud vyjíždí náš tým do českých lyžařských středisek s testovací sadou lyží LUSTI, SPORTEN a BLIZZARD. Lyže půjčujeme Vám, našim budoucím zákazníkům, zcela zdarma. S výběrem poradíme a jsme schopni uspokojit všechny vaše lyžařské potřeby.

K dnešní rychlé době samozřejmě patří internetový obchod, kde najdete veškerý sortiment, jak ke sjezdovému, tak i k běžeckému lyžování.

Pojďte tedy Vaše první lyžařské kroky a myšlenky nasměrovat k nám. Rádi Vás uvidíme u nás v prodejně nebo na některé naší testovací akci. Skol !