TESTCENTRUM LYŽÍ

Vyjedeme za vámi přímo na sníh, kde budete moci vyzkoušet lyže 3 značek – české LUSTI a SPORTEN, rakouské BLIZZARD.

V letošní sezoně nás čeká designová obměna u značky SPORTEN. U značek LUSTI a BLIZZARD pokračují designy předešlé sezóny. U rakouské značky se můžete těšit na rozšíření modelové řady již osvědčené klasiky – model BLIZZARD THUNDERBIRD.

Na testovacích akcích přímo na sněhu Vám, našim zákazníkům, zapůjčíme testovací lyže úplně zdarma. Můžete si bezstarostně vychutnávat jejich skvělé jízdní vlastnosti a nestarat se o půjčovné ani finanční záruku. Můžeme popovídat o kladech či záporech testovacích lyží. S sebou si stačí vzít řidičský nebo občanský průkaz. Tento průkaz si po celou dobu vypůjčení necháme u sebe. Lyže se dopředu nezamlouvají. Vždy začínáme s rozjezdem vleků a někdy končíme až po večerním lyžování.

Vždy si lyže vyzkoušíte na ca 4-5 jízd, poté se s nimi vrátíte k nám do stánku. Prosíme Vás o ohleduplnost vůči ostatním lyžařům a o dodržování testovacích jízd!!

Pokud se Vám nepodaří se za námi vypravit na české hory, většina z testovacích lyží se nachází u nás v obchodě v Peceradech a odtud je možno si je také k testování bezplatně zapůjčit.


Testovací víkendy s lyžemi Lusti, Sporten a Blizzard v sezoně 2023/2024:

  • 30. prosince – Silvestrovské testování, skiareál Potůčky, Krušné hory
  • 27. ledna – skiareál Paseky nad Jizerou, Krkonoše
  • 17. února – skiareál Potůčky, Krušné hory
  • 24.-25. února – skiareál Zdobnice, Orlické hory
  • 16. března – skiareál Potůčky, Krušné hory