TESTCENTRUM LYŽÍ

V nadcházející zimní sezoně jsme pro Vás rozšířili testovací centrum o kompletní sortiment české značky SPORTEN a o vrcholovější modely rakouské značky BLIZZARD. Již osvědčená česká klasika LUSTI zůstává.

Vyjedeme za vámi na celý víkend, kdy v sobotu proběhne testování lyží LUSTI – kde najdete téměř celý výrobní program, zhruba 65 párů lyží. V neděli proběhne testování značky SPORTEN – zhruba 35 párů lyží – a BLIZZARD – zhruba 15 párů lyží.

V letošní sezoně nás nečeká designová obměna, pokračují designy předešlých dvou sezon. Platí pro obě české značky. U rakouské značky se můžete těšit na horkou novinku letošní sezony – model BLIZZARD THUNDERBIRD.

Na testovacích akcích přímo na sněhu Vám, našim zákazníkům, zapůjčíme testovací lyže úplně zdarma. Můžete si bezstarostně vychutnávat jejich skvělé jízdní vlastnosti a nestarat se o půjčovné ani finanční záruku. Můžeme popovídat o kladech či záporech testovacích lyží. S sebou si stačí vzít řidičský nebo občanský průkaz. Tento průkaz si po celou dobu vypůjčení necháme u sebe. Lyže se dopředu nezamlouvají. Vždy začínáme s rozjezdem vleků a někdy končíme až po večerním lyžování.

Vždy si lyže vyzkoušíte na ca 4-5 jízd, poté se s nimi vrátíte k nám do stánku.

Pokud se Vám nepodaří se za námi vypravit na české hory, většina z testovacích lyží se nachází u nás v obchodě v Peceradech a odtud je možno si je také k testování bezplatně zapůjčit.

Testovací víkendy s lyžemi Lusti, Sporten a Blizzard v sezoně 2022/2023:


zveřejníme termíny, jakmile si potvrdíme s areály…

…ale bude to jeden víkend v lednu, dva v únoru a dva v březnu…