TESTCENTRUM LYŽÍ

Testovací akce se v letošní sezoně zdařily. Na příští sezonu opět plánujeme vyrazit na naše osvědčená místa. Termíny budeme upřesňovat.

Vyjedeme za vámi na celý víkend, kdy v sobotu proběhne testování lyží LUSTI – kde najdete téměř celý výrobní program, zhruba 60-70 párů lyží. V neděli proběhne testování značky SPORTEN – zhruba 40 párů lyží – a BLIZZARD – zhruba 20 párů lyží.

V letošní sezoně nás čeká designová obměna u značky LUSTI. U značek SPORTEN a BLIZZARD pokračují designy předešlé sezóny. U rakouské značky se můžete těšit na horkou novinku loňské a letošní sezony – model BLIZZARD THUNDERBIRD.

Na testovacích akcích přímo na sněhu Vám, našim zákazníkům, zapůjčíme testovací lyže úplně zdarma. Můžete si bezstarostně vychutnávat jejich skvělé jízdní vlastnosti a nestarat se o půjčovné ani finanční záruku. Můžeme popovídat o kladech či záporech testovacích lyží. S sebou si stačí vzít řidičský nebo občanský průkaz. Tento průkaz si po celou dobu vypůjčení necháme u sebe. Lyže se dopředu nezamlouvají. Vždy začínáme s rozjezdem vleků a někdy končíme až po večerním lyžování.

Vždy si lyže vyzkoušíte na ca 4-5 jízd, poté se s nimi vrátíte k nám do stánku. Prosíme Vás o ohleduplnost vůči ostatním lyžařům a o dodržování testovacích jízd!!

Pokud se Vám nepodaří se za námi vypravit na české hory, většina z testovacích lyží se nachází u nás v obchodě v Peceradech a odtud je možno si je také k testování bezplatně zapůjčit.


Testovací víkendy s lyžemi Lusti, Sporten a Blizzard v sezoně 2023/2024: