Aktuality

Doplnění teamu spolupracovníků naší lyžařské školy


Máte rádi hory a rádi lyžujete?

Naše firma hledá pro nastávající zimní sezonu posily do teamu našich spolupracovníků pro lyžařskou školu v lyžařském areálu Nový Klínovec, konkrétně v lokalitě Neklid u Božího Daru v Krušných horách.

Hledáme následující pracovníky:

Technik pro obsluhu lyžařského vleku
Náplň činnosti:
  • obsluha dětského lyžařského vleku
  • práce v půjčovně lyžařského vybavení
Pro tuto činnost není požadována žádná kvalifikace pro výuku lyžování.

Instruktor lyžování, popř. snowboardingu
Náplň činnosti:
  • individuální nebo skupinová výuka lyžování, popř. snowboardingu, dětí částečně i dospělých (začátečníků i pokročilých) v našem lyžařském hřišti, ale i v rámci skiareálu Nový Klínovec.

Pro tuto práci je potřebná minimálně kvalifikace Instruktor sjíždění, popř. snowboardingu. V případě, že kvalifikaci Instruktor sjíždění nemáte, žádný problém. V rámci našeho akreditovaného zařízení si můžete příslušný kurz udělat. A navíc vám, v případě, že odpracujete při výuce v lyžařské škole více než polovinu sezony, vrátíme významnou část nákladů na toto školení.Pro všechny pracovníky lyžařské školy nabízíme zdarma nocleh v Abertamech a zdarma dopravu z Abertam na Neklid.

Rovněž nabízíme možnost zvýhodněného lyžování ve skiareálu Nový Klínovec.Podrobnější informace: tel.: 602 133 576 nebo e-mail: skisport.turek@seznam.cz